Haber

Otobanda cinsel içerikli film çeken çift tutuklandı

Yayınlanma:

/ Son Güncelleme:

Kuzey Tayland’da 35 ve 37 yaşlarındaki çift, otoyolda cinsel içerikli filmi çekerken yakalandı. 

Davaya bakan polis, Vice World News’e verdiği demeçte, çiftin pornografik içeriğin çevrimiçi paylaşımını ve ticaretini yasaklayan yasaları ihlal ettiğini söyledi. Yetkili, “Hala başka ek suçlamalar olup olmayacağını araştırıyoruz” dedi.

Yetkililer, videonun mayıs ayında çekildiğini ve bir sonraki ay internette paylaşıldığını söyledi. Polis, çiftin en az 70 video çektiğini ve bunları cinsel içeriklerin olduğu sitelerde yayınladıklarını açıkladı

Polis, “Cinsel içerik yaparak kazanacaklarınızın, kaybedeceklerinize değmeyeceği konusunda herkesi uyarmak istiyorum. Bazen bir videoyu hazırlayarak kolay bir şekilde 15 dolar kazanabilirsiniz, ancak suçlamalarla karşı karşıya kalırsanız, varlıklarınıza da el konulur” diye konuştu.

Sanıklar, beş yıla kadar hapis ve yaklaşık 2 bin 950 dolara kadar para cezası ile cezalandırılabilir.

DAHA ÖNCE DE OLMUŞTU

Tayland’da bir yetişkin içerik yaratıcısı ilk kez hapis cezasıyla karşı karşıya kalmıyor. Geçen ay, 19 yaşındaki Taylandlı bir kadın ve erkek arkadaşı, “müstehcen” içerik oluşturup yaydıkları için tutuklanmış ancak kamuoyunun tepkisi sonucunda çift kefaletle serbest bırakılmıştı.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu