Teknoloji

Galaxy S21 Hızla İlerliyor; 2020’de Lansman Bile Olabilir

Başlangıçta önümüzdeki yılın başlarında tanıtılması beklenen Samsung’un yaklaşmakta olan amiral gemisi akıllı telefonu Galaxy S21 bu yıl piyasaya sürülebilir. Bu, Güney Kore’den yeni bir rapora göre, Samsung’un Galaxy S21’i normalden çok daha erken piyasaya sürmeyi planladığını ve şirketin normundan büyük bir sapma olacağını iddia ediyor.

Güney Kore yayını MTN’nin raporu, önemli Galaxy S21 bileşenlerinin önümüzdeki ay seri üretime gireceğini iddia ediyor – beklenenden tam altı hafta önce – şirketin yeni nesil amiral gemisi akıllı telefonunu piyasaya sürme olasılığını düşünüyor olabileceği yönünde spekülasyonlara yol açıyor. Pandemi ve buna bağlı ekonomik belirsizlikler ortasında mevcut amiral gemilerinin hayal kırıklığı yaratan satışlarını telafi etmek için bir yıl.

Bu aşamada bu konuda başka bir açıklama yapılmasa da, Samsung’un her yılın ilk yarısında S serisi amiral gemilerini ve ikinci yarısında Note serisi cihazları piyasaya sürme geleneğini kırması ilginç olacak. Şirket, Galaxy S20 serisini bu yılın başlarında piyasaya sürdü, bu nedenle S21’in normalden sadece birkaç hafta önce de olsa gelecek yıl gelmesi muhtemel.

Son söylentiler, Galaxy S21’in ABD’de Snapdragon 875 ve Avrupa’da Exynos 2100 tarafından destekleneceğini öne sürüyor. Exynos çipleri geçmişte tipik olarak Qualcomm silikonunu takip ederken , son birkaç gün içinde sızdırılan kıyaslama puanları, bu yıl değişebileceğini gösteriyor; Exynos 2100 , Geekbench’teki Snapdragon 875’ten sürekli olarak daha yüksek puanlar elde ediyor .

Her iki durumda da, her iki yonga da hala devam ediyor, bu nedenle seri üretime girmeleri biraz zaman alabilir. 

Görüntüleme 40

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı