Haber

Aldatıldığını cinsel yolla bulaşan bir hastalık kapınca anladı, ortalığı birbirine kattı

Lauren Saddington isimli genç bir kadın, aldatıldığını belki de en kötü bir şekilde öğrendiğini dile getirdi. Genç kadın, paylaştığı bir video ile erkek arkadaşının kendisini aldattığını nasıl anladığını uzun uzun anlattı.

Lauren şunları söyledi:

“Yıllar önceydi. O zamandan beri epey büyüdüm, şimdi büyümüş bir birey olarak hikayemi anlatabileceğimi düşünüyorum. Kaç yaşında olduğumu tam hatırlamıyorum ama 17 yaşımdayken patronumun erkek kardeşi ile sevgiliydim. Gerçekten çok aşıktım, nedenini bilmiyorum. O zamanlar başka hiç kimseye dönüp bakmıyordum, benim için sadece o vardı.”

Genç kadın, ilişkileri boyunca tek bir gün aksatmadan doğum kontrol ilacı kullandığını anlattı. İlacı bitip doktora gittiği zaman, hemşire kendisine düzenli olarak klamidya testi yaptırıp yaptırmadığını sorunca Lauren ise cevap olarak “Yaptırmadım çünkü enfeksiyonum yok” yanıtını verdi. Her ne kadar hemşireye ihtiyacı olmadığını söylese de hemşire yaptırması gerektiğini söyledi. 

Lauren ise “Kadın ısrar etmekten vazgeçmeyince, tuvalete gittim ve testi yaptım. Dönüşte hemşireye idrar tahlilimi verdim” dedi. 

TEST SONUNDA ACI GERÇEĞİ ÖĞRENDİ

2 hafta sonra test sonuçlarını alan genç fenomen; “Bugüne kadar hep testlerimin sonuçlarının negatif olduğuna dair mesaj almıştım, arandığımı görünce anlam veremedim. Telefondaki kişi testimin pozitif çıktığını söyledi.” ifadelerini kullandı. 

“Yakalandığım hastalık nedeniyle çocuk sahibi olamayabilirdim. Çok ağladım çünkü çocuğum olsun istiyordum. Beni aldatıyordu. Tahminimce benim dışımda 3 kadınla daha birlikte oldu. Tedavim çok zor olmadı ama o testi yaptırmasaydım her şey için geç olabilirdi” diyen Lauren, daha sonra kliniğe gitti ve tedavi için doktorla görüştü. 

Lauren, “Aldatıldığımı anladıktan sonra ondan ayrıldım ve diğer kadınlara haber verdim” ifadelerini kullandı.

 

 

 

Kaynak: Diğer

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu